Firma Steiner

Představení společnosti

Firma Steiner je od roku 1991 soukromou společností se sídlem v Praze.

Zabýváme se výhradně vývojem specializovaného programového vybavení pro zdravotnictví, přičemž vycházíme z dlouholetých zkušeností z práce v tomto oboru jak našich pracovníků, tak externě spolupracujících odborníků.

Komplex našich programů se skládá ze samostatných modulů, které lze zprovoznit podle konkrétních potřeb a možností zdravotnického zařízení.

Dodávky programového vybavení řešíme komplexně, se zárukou aktualizace novými verzemi podle metodiky VZP a ÚZIS.

V případě potřeby jsme schopni zajistit vhodnou výpočetní techniku.

Základní informace

Steiner, s.r.o.
Praha - Horní Měcholupy, Dýšinská 477, PSČ 109 00
IČO: 26488931
DIČ: CZ26488931
zapsáno v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 85437

Projekt s podporou fondů EU

Společnost Steiner, s.r.o. realizuje projekt "Globální vyhledávací systém dárců krvetvorných buněk spol. Steiner", jehož cílem je vytvoření mezinárodní databáze, která propojí několik desítek národních registrů a umožní jednoduché, rychlé a spolehlivé vyhledání nepříbuzenských dárců pomocí nové internetové aplikace. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie (OPPIK).

Realizovali jsme také projekt "Rozvoj vývojových kapacit firmy Steiner" v rámci programu ICT a strategické služby, který je součástí Operačního programu Podnikání a inovace.

Certifikace ISO 9001 a ISO 27001

Firma Steiner se dlouhodobě snaží zlepšovat kvalitu svých produktů a služeb. V roce 2011 jsme v tomto směru podnikli významný krok - úspěšně jsme dokončili certifikaci systému managementu kvality (QMS) dle normy ISO 9001 a současně také certifikaci systému managementu bezpečnosti informací (ISMS) dle normy ISO 27001. To je pro naše české i zahraniční zákazníky záruka, že splňujeme náročné požadavky těchto norem a dodržujeme mezinárodní standardy při vývoji informačních systému, poskytování služeb a řízení společnosti.

Certifikace ISBT 128

Firma Steiner, s.r.o. získala certifikát ICCBBA. To znamená, že zákazníci jejího software mohou pro značení svých produktů využívat systém ISBT 128.