Firma Steiner

Představení společnosti

Firma Steiner je česká softwarová firma, která vznikla v r. 1991 a zabývá se výhradně tvorbou zdravotnického programového vybavení, jak pro nemocniční zdravotnická zařízení, tak pro ambulantní provozy. Software firmy Steiner, s.r.o. se používá více než ve třiceti zemích světa. 

Při vývoji vycházíme z dlouholetých zkušeností z práce v tomto oboru jak našich pracovníků, tak externě spolupracujících odborníků.

Komplex našich programů se skládá ze samostatných modulů, které lze zprovoznit podle konkrétních potřeb a možností zdravotnického zařízení.

Dodávky programového vybavení řešíme komplexně, se zárukou aktualizace novými verzemi podle metodiky VZP a ÚZIS.

V případě potřeby jsme schopni zajistit vhodnou výpočetní techniku.

Mgr. Ing. David Steiner, MBA, Ph.D.
jednatel

 

Základní informace

Steiner, s.r.o.
Praha 10 - Strašnice, Jevanská 2423/10, 100 00
IČO: 26488931
DIČ: CZ26488931
zapsáno v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 85437

Projekt s podporou fondů EU

Společnost Steiner, s.r.o. realizuje projekt "Globální vyhledávací systém dárců krvetvorných buněk spol. Steiner", jehož cílem je vytvoření mezinárodní databáze, která propojí několik desítek národních registrů a umožní jednoduché, rychlé a spolehlivé vyhledání nepříbuzenských dárců pomocí nové internetové aplikace. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie (OPPIK).

Realizovali jsme také projekt "Rozvoj vývojových kapacit firmy Steiner" v rámci programu ICT a strategické služby, který je součástí Operačního programu Podnikání a inovace.

Certifikace ISO 9001 a ISO 27001

Firma Steiner se dlouhodobě snaží zlepšovat kvalitu svých produktů a služeb. V roce 2011 jsme v tomto směru podnikli významný krok - úspěšně jsme dokončili certifikaci systému managementu kvality (QMS) dle normy ISO 9001 a současně také certifikaci systému managementu bezpečnosti informací (ISMS) dle normy ISO 27001. To je pro naše české i zahraniční zákazníky záruka, že splňujeme náročné požadavky těchto norem a dodržujeme mezinárodní standardy při vývoji informačních systému, poskytování služeb a řízení společnosti.

Certifikace ISBT 128

Firma Steiner, s.r.o. získala certifikát ICCBBA. To znamená, že zákazníci jejího software mohou pro značení svých produktů využívat systém ISBT 128.